Oblíbení tvůrci obsahu

Z ZUR356
Přejít na: navigace, hledání

Twitter: Tomáš Sedláček @atomsedlacek. Facebook: Erik Tabery, HateFree Culture, Obludarium Instagram: @chuckpalahnuik, @ghostofyoucz (zajímavá brněnská kapela)

Kurzgesagt - In a Nutshell Superwoman - komu nevadí ukecanost a jde jenom o srandu

Ellen DeGeneres Taberyho, Zlatkovského, Feriho, Ziburu Jardu Konáše

Vice News, Prager University a History of Philosophy Podcasts.

No a k těm tvůrcům obsahu na sociálních sítích, tak těch je samozřejmě více, ale v poslední době jsem si nejvíce oblíbila Johna Olivera a jeho Last Week Tonight. Shodou okolností má i video, ve kterém rozebírá problematiku médií a reklamy, podobně jako četba z minulého týdne.

Facebook: Tomáš Třeštík Radka Třeštíková Esther the Wonder Pig Petr Hricko Photography Ads of the World Twitter: @cvrliky @laskyplno @Mrtva_nevesta @CitovyNekrofil @MaresLeos Instagram: @hricca @helloemilie @manmakecoffee @campeveryday @dr.evanantin @lukasbiba @martinfaltejsek @martinrakphoto @zorkahejdova


Jiří Ovčáček: https://www.facebook.com/jiriovcacekunofficial/?fref=ts Obludárium: https://www.facebook.com/CeskeObludarium/?fref=ts Dominik Feri: https://www.facebook.com/Dominik.Feri?fref=ts Autentické citáty: https://www.facebook.com/autenticke.citaty/?fref=ts

Jinak já teda hlavně "sleduju" takové obsahy, které mě dokážou rozesmát - stránky jako 9gag, The Lad Bible, UNILAD a The Best Of Tumblr a potom samozřejmě vše, co se motá kolem mého oblíbeného žánru hudby Liquid Drum and Bass, Liquicity, UKF Drum and Bass, Hospital Records a oblíbené interprety. Nevim teda, jestli je to zrovna to pravé ořechové pro tento předmět, ale nějak nic jiného v rukávu nemám :)

Docela nedávno jsem narazila na tuto slečnu: https://www.facebook.com/fialovanna?fref=ts - Annu Fialovou, která je kvůli depresím v Bohnicích. Má velmi osobitý styl humoru. Dominik Landsman: https://www.facebook.com/Den%C3%AD%C4%8Dek-modern%C3%ADho-fotra-567935003271899/timeline https://www.facebook.com/radka.velikovska?fref=ts Dvojice Zibura a Feri - :D - klasika.

DVTV.cz – Drtinová, Veselovský, Fila, Horký Stream.cz – pořady- Kancelář Blaník, Kanál Maryško, Odvážné palce

Filip Horký, Kamila Zlatušková, Kamil Fila, Marek Prchal, Tomáš Třeštík, Radka Třeštíková, Jindřich Šídlo, DVTV ... A dále pak desítky fashion a food blogů (což asi nemá cenu všechny vypisovat, pár těch nejoblíbenějších a nejaktivnějších: Nika Chic, The Czech Chicks, Ejvi Freedom, A co teda jíš?, Natinstablog ...)

Facebook - Tomáš Poláček, Ladislav Zibura, Humans of Prague, Humans of New York, Ellen DeGeneres, STOP mediální manipulaci, MediaGuru, Mediář, CreativeLife.cz, Kreativní reklama, Jindřich Šídlo, DVTV + noviny, časopisy a TV (Reflex, Respekt, Reportér, Hospodářské noviny, Rovnost, ČT24....), 9GAG Instagram - shinliart, jeera (Jiří Šiftař)

Civilní 365tipů (TW) Media Guru (TW) Povaleči z pražských kaváren (FB) Markething (FB) Funland (FB) Tomáš Kápl (TW) Daniel Dočekal (TW) DVTV (TW) Bohuslav Sobotka (TW) Úřad vlády ČR (TW) Jiří Ovčáček [fake] (FB) eVisions.cz (TW) Sportovní SportBiz (FB) Tomáš Janča (TW)

Facebook lidé Tady záměrně vynechám známé osoby jako Horáček, Velčovský, Škromach nebo Šídlo i celou brněnskou kavárnu a zkusím vybrat méně známé Roman Vido - učitel z katedry sociologie, sdílí odkazy na super články Euglena Janae Bradley - pedagožka se zkušeností z USA i ČR Kamil Fila - netřeba představovat, v seznamu kvůli jeho lásce ke gifům Iva Osmibitová - upravené filmové plakáty, ne často, ale když, tak super Josef Bouška - asi bývalý novinář, každopádně často trefné komentáře Miroslav Motejlek - jeho web je lehce dražší, tak aspoň tady občas něco prosákne A pak třeba Vychopeň, Kukla, Staněk, Prchal, Malý nebo starý pan Třeštík. A samozřejmě Jakub Horák - se nedá svítit, baví mě to. Facebook stránk U lidí vybírám názory, tady humory Classical Art Memes, Václav Klaus memes for economic teens, Sassy Socialist memes - jasné Naše slovensko, Eastern hipster - SK! Jarek Plesl, Vtipy o Lotyších - klasika? ClickHole - boží, boží - třeba tohle video Já jsem velmi pro humor. Dokonce jsem o tom napsal řadu textů. - Halík nakládá Joan Cornellà KKRD Boys - číslo jedna, u ničeho se tak nenasměju